Satko Araç Takip Sistemleri     Telephone_icon_big_white 0850 288 4 400

Teknik Destek

Home / Teknik Destek


Satko Teknik Destek

Türkiye'nin önde gelen araç takip destek ekibi. Satko destek-ticket sistemi sayesinde tüm destek talepleriniz kayıt altında. Araç takip arayüzümüz içinden, destek@satko.com.tr e-posta adresine mesaj gönderek veya destek telefonumuz 0850 288 4 400 arayarak destek-ticket'ı açın ve hızlı bir şekilde size geri dönüş yapalım.
1
Satko Teknik Destek
Araç takip arayüzümüz içinden, destek@satko.com.tr e-posta adresine mesaj gönderek veya destek telefonumuz  0850 288 4 400 arayarak destek-ticket'ı açın ve hızlı bir şekilde size geri dönüş yapalım. Daha kaliteli ve hızlı destek verebilmek için on-line sisteminize bağlanıp çanlı destek alabilirsiniz. On-line müşteri destek yazılımı için aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun logo'ya tıklayarak gereken yazılımı indiriniz.


Satko Destek
Satko Destek


2
Satko Eğitim Hizmetleri
Hafta içi her gün, günde iki defa on-line eğitim. Özel projeler için yerinde grup eğitimler. Sistemin ayarlarını, uyarılarını ve otomatik raporlarını destek ekibimiz ile beraber kurun. Her zaman kullanım ile ilgili sorularınızı bekliyoruz. On-line eğitim yazılımı için aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun logo ya tıklayarak gereken yazılımı indirin.


Satko Eğitim
Satko Eğitim

3
Satko Montaj ve Bakım İstasyonları
Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren, konusunda tecrübeli ve sertifikalı servis ağı.  Montaj ekibimiz ile iletişim halinde çalışan montaj ve bakım istasyonlarımız araçlarınızın plakasını ve güncel odometre bilgisini  sisteme kayıt edip tüm gerekli kontrol testleri yapıyor ve onay alındıktan sonra aracınızı teslim ediyor.

4
Satko Entegrasyon Hizmetleri
Yazılım entegrasyon projeleri için web-API, kapsamlı dokümantasyon ve danışmanlık hizmetlerimiz var. Esnek yapı sayesinde değişik ERP sistemleri ve farklı veritabanlarını destekliyoruz.