İçerisinde ayarlar ve tamirci sembolü barıdıran Satko destek talep sistemini anlatan ikon
Türkiye'nin önde gelen araç takip destek ekibi. Satko destek talep sistemi sayesinde tüm destek talepleriniz kayıt altında.

Araç takip arayüzümüz içinden, destek@satko.com.tr e-posta adresine mesaj gönderek veya destek telefonumuz 0850 288 4 400’ü arayarak destek talebi oluşturun ve hızlı bir şekilde size geri dönüş yapalım.
01

Satko Teknik Destek

Araç takip arayüzümüz içinden, destek@satko.com.tr e-posta adresine mesaj gönderek veya destek telefonumuz 0850 288 4 400’ü arayarak destek talebi oluşturun ve hızlı bir şekilde size geri dönüş yapalım. Daha hızlı destek verebilmek için online sisteminize bağlanıp canlı destek alabilirsiniz. Online müşteri destek yazılımı için aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun logoya tıklayarak gereken yazılımı indirebilirsiniz.
02

Satko Eğitim Hizmetleri

Hafta içi her gün, günde iki defa online eğitim. Özel projeler için yerinde grup eğitimler. Sistemin ayarlarını, uyarılarını ve otomatik raporlarını destek ekibimiz ile beraber kurun. Her zaman kullanım ile ilgili sorularınızı bekliyoruz. Online eğitim yazılımı için aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun logoya tıklayarak gereken yazılımı indirebilirsiniz.
03

Satko Montaj ve Bakım İstasyonları

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren, konusunda tecrübeli ve sertifikalı servis ağı. Montaj ekibimiz ile İletişim halinde çalışan montaj ve bakım istasyonlarımız, araçlarınızın plakasını ve güncel odometre bilgisini sisteme kaydedip tüm gerekli kontrol testlerini yapıyor ve onay alındıktan sonra aracınızı teslim ediyor.
04

Satko Entegrasyon Hizmetleri

Yazılım entegrasyon projeleri için web-API, kapsamlı dokümantasyon ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Esnek yapımız sayesinde değişik ERP sistemleri ve farklı veritabanlarını destekliyoruz.